Топ ОПК – 2021: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 07.09.21 Щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та ...

неділя, 30 серпня 2020 р.

Українська компанія отримала патент на гелікоптер з гібридною силовою установкою

30.08.20
Авіаційна компанія Вектор

На початку серпня 2020 року київська «Авіаційна компанія «Вектор» отримала патент на корисну модель – «Вертоліт з гібридною силовою установкою».

«Ця подія суттєво розширює наші плани по створенню лінійки легких багатоцільових вертольотів українського виробництва. Інвестори, ми шукаємо серед вас наших партнерів!» – повідомила пресслужба приватної компанії.

Одночасне використання всіх переваг електродвигунів та великої енергоємності вуглеводного палива, дозволяють створити гелікоптери з нечуваними до цього часу характеристиками. У разі ж використання резервних невеликих акумуляторів та систем автоматичної аварійної посадки, надійність таких гелікоптерів перевищить всі існуючі зараз стандарти безпеки.

Авіаційна компанія Вектор

Також нагадаємо, що АК «Вектор» працює над створенням 4-х місного двомоторного легкого багатоцільового гелікоптеру ВМ-4 «Джміль». На відміну від практично всіх існуючих серійних легких гелікоптерів, які мають силові установки з одним двигуном, розробники «Джмеля» пропонують двомоторний варіант. 25 березня цього року компанія отримала патент на корисну модель легкого багатоцільового гелікоптеру з двома рушіями.

Авіаційна компанія Вектор

Наразі «Авіаційна компанія «Вектор»» активно шукає інвестора-партнера для створення легкого багатоцільового гелікоптеру ВМ-4 «Джміль», та в подальшому, його модифікацій.

За словами комерційного директора підприємства Єгора Шишенка, йде паралельна робота з пошуку як на зовнішніх ринках так і спроби підключити потенційних інвесторів в Україні. На превеликий жаль, поки що, всі спроби компанії привернути до себе увагу з боку державних високопосадовців та вітчизняних інвесторів зазнають невдач. Проте команда не втрачає ентузіазму і продовжує плідну роботу над ескізним проєктом гелікоптеру, створенням патентної бази для майбутніх розробок та участю в різних міжнародних виставкових заходах та форумах.

Авіаційна компанія Вектор

Авіаційна компанія «ВЕКТОР» прагне створити гелікоптер, який зможе конкурувати з самим популярним в світі американським аналогом – гелікоптером Robinson R44, поповнити український авіаційний парк і вийти на міжнародний ринок під гаслом «Зроблено в Україні».