Топ ОПК – 2021: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 07.09.21 Щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та ...

вівторок, 29 вересня 2020 р.

КБТЗ передав армійцям партію відремонтованих БТР-80

29.09.20
КБТЗ передав армійцям партію відремонтованих БТР-80

Київський бронетанковий завод (КБТЗ), що входить до складу держконцерну «Укроборонпром», достроково виконав оборонне замовлення на ремонт бронетранспортерів БТР-80.

Зокрема у рамках контракту київське підприємство передало Міністерству оборони України 9 бронетранспортерів БТР-80, які пройшли капітальний ремонт, про що сьогодні повідомила пресслужба концерну з посиланням на директора заводу.

«Ми відновили боєздатність усіх систем та агрегатів бронетранспортерів, замінили несправні прилади та вузли, перевірили роботу озброєння – тепер ці БТР готові до виконання нових бойових завдань! Намагалися відновити машини якнайшвидше, аби вони потрапили в бойові частини ще до Дня Захисника», – повідомив директор КБТЗ Володимир Синявський.

Нагадаємо, що у травні цього року, із запізненням на пів року, українським військовим була передана попередня партія також з дев'яти бронетранспортерів БТР-80.

КБТЗ передав армійцям партію відремонтованих БТР-80