Топ ОПК - 2020: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 14.06.21 Топ ОПК (ВПК) України 2020 – щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають ...

вівторок, 29 вересня 2020 р.

КБТЗ передав армійцям партію відремонтованих БТР-80

29.09.20
КБТЗ передав армійцям партію відремонтованих БТР-80

Київський бронетанковий завод (КБТЗ), що входить до складу держконцерну «Укроборонпром», достроково виконав оборонне замовлення на ремонт бронетранспортерів БТР-80.

Зокрема у рамках контракту київське підприємство передало Міністерству оборони України 9 бронетранспортерів БТР-80, які пройшли капітальний ремонт, про що сьогодні повідомила пресслужба концерну з посиланням на директора заводу.

«Ми відновили боєздатність усіх систем та агрегатів бронетранспортерів, замінили несправні прилади та вузли, перевірили роботу озброєння – тепер ці БТР готові до виконання нових бойових завдань! Намагалися відновити машини якнайшвидше, аби вони потрапили в бойові частини ще до Дня Захисника», – повідомив директор КБТЗ Володимир Синявський.

Нагадаємо, що у травні цього року, із запізненням на пів року, українським військовим була передана попередня партія також з дев'яти бронетранспортерів БТР-80.

КБТЗ передав армійцям партію відремонтованих БТР-80