неділя, 6 вересня 2020 р.

Турецька Aselsan відкрила представництво в Україні

06.09.20
Aselsan

Турецька оборонна компанія Aselsan відкрила місцеве представництво в Україні – компанія з назвою Aselsan Ukraine LLC зареєстрована 1 вересня 2020 року.

Про це повідомляє Defense Express.

Метою компанії є посилення співпраці з українською оборонною промисловістю, спільні науково-дослідні роботи та виробництво передових систем в Україні, а також експорт продукції до інших країн.

Aselsan A.Ş. (акронім від Askeri Elektronik Sanayi) – турецька компанія, що займається дослідженнями, розробкою та виробництвом передової військової продукції для повітряних, наземних і морських сил. Компанія є одним з основних підрядників збройних сил Туреччини.

Компанія Aselsan посіла 48 місце у рейтингу найприбутковіших світових компаній оборонної промисловості (Топ-100) за 2020 рік по версії американського видання Defense News.

Нагадаємо, що радіостанції компанії Aselsan у 2017 році були визначені основними УКХ-радіостанціями ЗС України після перемоги над ізраїльською компанією Elbit Systems у порівняльних випробуваннях.

Читати також:Морську піхоту на 100% забезпечать зв'язком від L3Harris


Топ ОПК – 2021: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 11.11.21 Щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та ...