![Жахлива ДТП: П'яний майор переїхав трьох жінок-офіцерів](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEj3Z7-dQxzoutPUK31byMuB3OU09OJkwaMI9K6fIlcr8dxYjW9yqnkHaQSCBQuVXHvktW8FtCTNqPlLH2rpqBOMo9jAwqYZBkpd7UEupoQtkCp7KmJTnmZ5lBiUpe7fxNJGJrpUAJ85FNM/s1600/578.jpg)
У ході досудового розслідування встановлено, що 25 серпня 2020 року співробітник УВМА, майор медслужби Володимир Холодний, керуючи автомобілем марки TOYOTA PRIUS в стані алкогольного сп’яніння (понад 2 проміле) здійснив наїзд на трьох слухачок академії, на території однієї з військових частин, яка дислокується у Шевченківському районі м. Києва.
![Майору, який скалічив дівчат, суд обрав запобіжний захід](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhntzEvI7msjhX3eV4Ibzfs5hrbUt4vjGOg90bwmhRfZ7sCVEdKc5Q-A4cUr2hIQCw8vNsjQXsHqoMbNRcYunlg0Pryu-XswZMgE-VWmJCILNEFjicKKWQkIejo0RV-CY8GBcFyU1Wgx3c/s1600/photo_2020-08-25_19-18-57.jpg)
Внаслідок наїзду слухачкам академії спричинено тілесні ушкодження різного ступеня тяжкості – в однієї діагностували неповний травматичний відрив обох нижніх кінцівок на рівні нижньої третини гомілок, у другої – неповне травматичне відчленування правої гомілки на рівні середньої третини, третя дівчина дістала відкритий перелом правої стопи та відкритий перелом обох кісток лівої гомілки. У результаті двом дівчатам ампутували по нозі.
Винуватця ДТП було затримано безпосередньо після наїзду на підставі ст. 208 КПК України. На місці події працювала група військових прокурорів Київського гарнізону та слідчо-оперативна група ГУНП у м. Києві. Двадцять шостого серпня затриманому повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України та застосовано запобіжний захід у виді тримання під вартою.
Санкція ч. 2 ст. 286 КК України, за якої обвинувачується офіцер, передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років або без такого.
![Жахлива ДТП: П'яний майор переїхав трьох жінок-офіцерів](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiCrcNZUv2_4QMcVf4hZOl8xitcBZpgNZIcGUUQJetG0CGrilzmx49KjLrQo_3lcy1oDvG0KLYPna5grroeNqA8FYwXceDKtyNR8S3lX12r-50JlKWN9FoIH7OHYmb-OLx2lteorgzAnYc/s0/001-55-660x440.jpg)
Зауважимо, що одну з трьох постраждалих слухачок 6 жовтня відправили на реабілітацію до Німеччини. Дівчині ампутували одну ногу, за другу боротимуться вже німецькі лікарі.