![90-й аеромобільний батальйон отримав Бойовий прапор](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEj3APGg13fLcaXtegOlNABvVKKfxu472edzObLvCLjcyZC8OaCNz2NVZrUWyvDWx3FBqJoLhgrlzp_DYbd8laKHZYHpIj9ZxUrSq8aKtocDK0KmhMjknRgNbRYpuw-FyYmQ5-YxlohHvSo/s0/578.webp)
Бойовий прапор командиру батальйону вручив командувач Десантно-штурмових військ Збройних Сил України генерал-лейтенант Євген Мойсюк, під час урочистих заходів присвячених Дню захисника Україну.
В урочистостях, на Донеччині, взяли участь мати загиблого Героя України Івана Зубкова – Антоніна Зубкова, воїни-десантники 81-ї окремої аеромобільної бригади, керівники обласної та місцевої влади, ветерани російсько-української війни.
Також відбулось нагородження особового складу батальйону.
![90-й аеромобільний батальйон отримав Бойовий прапор](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjV5JocuDChRyHRM0WjJyWnX-LLRI_c8C2AOHU8z4I5zJf7Id7XgWmP1L30b9yiTpbdYKSBE-yzGMnDrAZEPTEQg7xhE1XA584LPTzTBKX2vsHYx0K9GMvUqXqmu0Mre8pA7K_0XUh4j4c/s1600/dd8fff395807ec55ab301065558101b16aaa3445.jpg)