Топ ОПК - 2020: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 14.06.21 Топ ОПК (ВПК) України 2020 – щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають ...

середа, 18 листопада 2020 р.

На Росії вибухнув цех суднобудівного заводу є постраждалі

Автор: Ганна Марко
На Росії вибухнув цех суднобудівного заводу є постраждалі

У середу, 18 листопада, в Благовєщенську (Амурська область) стався вибух на Суднобудівному заводі імені Жовтневої революції, що поставляє малі риболовецькі сейнери, середні добувні судна, а також допоміжні судна для ВМФ Росії.

Як повідомляють російські ЗМІ, вибух стався в цеху, де фарбували судно, що будується. За словами представника підприємства Валерія Сілкіна, була порушена техніка безпеки, як з боку малярів, так і з боку майстрів. Причину інциденту встановлюють.

«Постраждали двоє чоловіків і жінка. Вона постраждала більше інших, тому що не використовувала спецодяг, а була в синтетичному спортивному костюмі. Всі троє доставлені в лікарню», – розповів представник верфі.

Губернатор області Василій Орлов уточнив, що постраждали четверо, але один працівник від госпіталізації відмовився. Стан ще двох лікарі оцінили як середнього ступеня тяжкості, третій у важкому стані доставлений в реанімацію.