Топ ОПК - 2021: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 07.09.21 Щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та ...

середа, 18 листопада 2020 р.

На Росії вибухнув цех суднобудівного заводу є постраждалі

Автор: Ганна Марко
На Росії вибухнув цех суднобудівного заводу є постраждалі

У середу, 18 листопада, в Благовєщенську (Амурська область) стався вибух на Суднобудівному заводі імені Жовтневої революції, що поставляє малі риболовецькі сейнери, середні добувні судна, а також допоміжні судна для ВМФ Росії.

Як повідомляють російські ЗМІ, вибух стався в цеху, де фарбували судно, що будується. За словами представника підприємства Валерія Сілкіна, була порушена техніка безпеки, як з боку малярів, так і з боку майстрів. Причину інциденту встановлюють.

«Постраждали двоє чоловіків і жінка. Вона постраждала більше інших, тому що не використовувала спецодяг, а була в синтетичному спортивному костюмі. Всі троє доставлені в лікарню», – розповів представник верфі.

Губернатор області Василій Орлов уточнив, що постраждали четверо, але один працівник від госпіталізації відмовився. Стан ще двох лікарі оцінили як середнього ступеня тяжкості, третій у важкому стані доставлений в реанімацію.