Топ ОПК – 2021: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 07.09.21 Щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та ...

середа, 18 листопада 2020 р.

Армія США отримує роботизовані машини RCV-L

Автор: Андрій Шинко
Армія США отримала роботизовані машини RCV-L

Американська армія отримала від QinetiQ та Pratt Miller Defense першу з чотирьох гібридних електричних безпілотних наземних бойових машин (UGCV) типу RCV-L.

Про це повідомляє Українській мілітарний портал з посиланням на компанію QinetiQ.

Перша безпілотна машина була передана американській армії 5 листопада.

Robotic Combat Vehicle-Light (RCV-L) інтегрує технології обох компаній, зокрема розроблений на базі роботизованої платформи EMAV компанії Pratt Miller. RCV-L оснащений системами озброєння та управління з відкритою архітектурою QinetiQ – дистанційною керованої туреллю CROWS-J, на яку встановлені кулемет і пускова установка протитанкових ракет Javelin.

Машина масою три тонни здатна пересуватися зі швидкістю 72 кілометрів на годину і нести вантажі масою до 3,3 тонни. RCV-L здатний діяти в повністю автоматичному режимі, за винятком застосування озброєння. Апарат також отримав мультикоптер HoverFly, керований по кабель-тросу. За допомогою цього дрона оператор може отримати кращий огляд.

RCV-L може перевозитись в вантажних відсіках конвертопланів V-22 Osprey або багатоцільових вертольотів CH-47 Chinook.

Контракт на створення прототипу RCV-L був виданий QinetiQ North America (нині є дочірньою компанією QinetiQ Inc.) з головним субпідрядником Pratt Miller у березні 2020 року, через Національний консорціум удосконаленої мобільності. Угода включає поставку та підтримку чотирьох платформ RCV-L з опцією щодо закупівлі до 16 додаткових систем RCV-L.

Більше про концепцію застосування роботів американської армією, що розробляє широкий спектр безпілотних систем, ви можете прочитати в матеріалі Ukrainian Military Pages: «Армія США: менші бригади, сильніші дивізії і багато роботів».

Армія США хоче менші бригади, сильніші дивізії і багато роботів Армія США розробляє широкий спектр безпілотних систем, починаючи від мінібезпілотників, що працюють на долоні (Soldier Borne Sensor), до самохідних вантажівок (Leader-Follower) і танків (RCV-Heavy)