Топ ОПК – 2021: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 07.09.21 Щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та ...

вівторок, 10 листопада 2020 р.

Туреччина розпочне виробництво вантажних безпілотників

Автор: Олексій Махно
Туреччина розпочне виробництво вантажних безпілотників

Turkish Aerospace Industries (TAI) анонсувала початок виробництва вантажних безпілотників, що забезпечуватимуть логістику військ у зонах бойових дій, особливо в гірських районах.

«Наш проект БпЛА з вертикальною посадкою та зльотом дозволить швидко та безпечно забезпечити матеріально-технічну підтримку, необхідну нашим збройним силам у гірській місцевості», – йдеться у повідомленні TAI від 7 листопада.

У червні 2018 року Підсекретаріат оборонної промисловості Турецької Республіки (турецьк. - Savunma Sanayii Başkanlığı (SSB)) дав старт програмі закупівель вантажних безпілотників з можливістю вертикальної посадки та зльоту. Контракт отримала TAI.

Туреччина розпочне виробництво вантажних безпілотників

Повідомляється, що новий безпілотник зможе нести 50 кілограмів вантажів, він призначений для забезпечення матеріально-технічної підтримки військ у зонах бойових дій, особливо в гірських районах де логістика ускладнена.

«Завдяки вантажним безпілотним авіаційним системам такі речі, як зброя, боєприпаси, медичне обладнання, та інше обладнання, що необхідне силами безпеки на полі бою, будуть безпечно доставлені в найкоротші терміни навіть у складних погодних умовах», – сказав президент SSB Ісмаїл Демір 7 листопада.

Він також повідомив, що серійне виробництво розпочнеться в 2021 році.

Туреччина розпочне виробництво вантажних безпілотників
Читати також:Першій прототип у лінійці турецьких морських дронів ULAQ спустять на воду вже в грудні