Топ ОПК - 2020: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 14.06.21 Топ ОПК (ВПК) України 2020 – щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають ...

вівторок, 10 листопада 2020 р.

Туреччина розпочне виробництво вантажних безпілотників

Автор: Олексій Махно
Туреччина розпочне виробництво вантажних безпілотників

Turkish Aerospace Industries (TAI) анонсувала початок виробництва вантажних безпілотників, що забезпечуватимуть логістику військ у зонах бойових дій, особливо в гірських районах.

«Наш проект БпЛА з вертикальною посадкою та зльотом дозволить швидко та безпечно забезпечити матеріально-технічну підтримку, необхідну нашим збройним силам у гірській місцевості», – йдеться у повідомленні TAI від 7 листопада.

У червні 2018 року Підсекретаріат оборонної промисловості Турецької Республіки (турецьк. - Savunma Sanayii Başkanlığı (SSB)) дав старт програмі закупівель вантажних безпілотників з можливістю вертикальної посадки та зльоту. Контракт отримала TAI.

Туреччина розпочне виробництво вантажних безпілотників

Повідомляється, що новий безпілотник зможе нести 50 кілограмів вантажів, він призначений для забезпечення матеріально-технічної підтримки військ у зонах бойових дій, особливо в гірських районах де логістика ускладнена.

«Завдяки вантажним безпілотним авіаційним системам такі речі, як зброя, боєприпаси, медичне обладнання, та інше обладнання, що необхідне силами безпеки на полі бою, будуть безпечно доставлені в найкоротші терміни навіть у складних погодних умовах», – сказав президент SSB Ісмаїл Демір 7 листопада.

Він також повідомив, що серійне виробництво розпочнеться в 2021 році.

Туреччина розпочне виробництво вантажних безпілотників
Читати також:Першій прототип у лінійці турецьких морських дронів ULAQ спустять на воду вже в грудні