Топ ОПК – 2021: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 07.09.21 Щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та ...

понеділок, 16 листопада 2020 р.

Ердоган підписав указ про відправку військ в Азербайджан

Автор: Андрій Шинко
Президент Туреччини підписав указ про відправку військ в Азербайджан

Турецький парламент розгляне питання відправки військ в Азербайджан – на затвердження парламенту представлений проєкт указу президента Реджепа Тайїпа Ердогана.

Документ посилається на спільну заяву щодо Нагірного Карабаху та вимогу Баку щодо формування Спільного центру Туреччини і РФ з моніторингу за режимом припинення вогню, повідомляє Анадолу.

«Місце Спільного центру буде визначено Азербайджаном. У центрі діятимуть військовослужбовці, а за необхідності і цивільні фахівці. Робота центру буде спрямована на забезпечення миру і стабільності на Південному Кавказі в світлі кроків щодо забезпечення територіальної цілісності Азербайджану, що відображено і в відповідних резолюціях РБ ООН і ОБСЄ. Відправка військ до Азербайджану також відповідає національним інтересам Туреччини», – йдеться в тексті документа.

Рамки місії і чисельність персоналу визначатиме Адміністрацією президента Туреччини. Відповідно до до статті 92-ї Конституції Туреччини, термін дії мандата визначено одним роком.

Читати також:Нагірний Карабах: російські війська беруть під контроль Лачинський коридор