Топ ОПК - 2020: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 14.06.21 Топ ОПК (ВПК) України 2020 – щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають ...

понеділок, 16 листопада 2020 р.

Ердоган підписав указ про відправку військ в Азербайджан

Автор: Андрій Шинко
Президент Туреччини підписав указ про відправку військ в Азербайджан

Турецький парламент розгляне питання відправки військ в Азербайджан – на затвердження парламенту представлений проєкт указу президента Реджепа Тайїпа Ердогана.

Документ посилається на спільну заяву щодо Нагірного Карабаху та вимогу Баку щодо формування Спільного центру Туреччини і РФ з моніторингу за режимом припинення вогню, повідомляє Анадолу.

«Місце Спільного центру буде визначено Азербайджаном. У центрі діятимуть військовослужбовці, а за необхідності і цивільні фахівці. Робота центру буде спрямована на забезпечення миру і стабільності на Південному Кавказі в світлі кроків щодо забезпечення територіальної цілісності Азербайджану, що відображено і в відповідних резолюціях РБ ООН і ОБСЄ. Відправка військ до Азербайджану також відповідає національним інтересам Туреччини», – йдеться в тексті документа.

Рамки місії і чисельність персоналу визначатиме Адміністрацією президента Туреччини. Відповідно до до статті 92-ї Конституції Туреччини, термін дії мандата визначено одним роком.

Читати також:Нагірний Карабах: російські війська беруть під контроль Лачинський коридор