![Уряд ухвалив рішення про передислокацію військово-морської бази і трьох військових частин](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjFcORacG_NUV5z7iQGESvjpctLvAaDKpFXGvYfvkWfdTaIGyqc3oWNY8xMazVnHMRHWzJZjaNs-yc3NzcFtRAKrD2CwqNMlZu7sFS2YMnKmEQcb00UdoNb8PNZxvf_USnR_cDtgsH5RD0/s0/332.jpg)
Зокрема з міста Миколаїв і смт. Сарата Одеської області, до міста Бердянськ офіційно переноситься (як і анонсувалось) Військово-морська база «Схід» (військова частина А3130), передислоковуються 21-а окрема радіотехнічна рота та гарматний артдивізіон 406-ї окремої артилерійської бригади імені генерал-хорунжого Олексія Алмазова.
Ще один артилерійський дивізіон 406-ї бригади буде переміщений з Миколаєва до Очаківа.
Як зазначається в пояснювальній записці, такі кроки дозволять створити належні умови для розміщення особового складу перспективних військових частин. На реалізацію розпорядження відповідні бюджетні асигнування були заплановані, і не потребуватиме додаткових матеріальних та інших фінансових витрат з державного чи місцевого бюджетів.
Передислокація військових частин передбачає їх розміщення на фондах Міністерства оборони.
![Уряд ухвалив рішення про передислокацію військово-морської бази і трьох військових частин](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgPGl-2pI19gBBps8mZbeuh-TrTX46TLkxooF-vo4O-bVAdV-8vDT59NRvuSMiA-uu6uV4e6bsa-6O56Dp1X4p36CuXqBR2l0_4Opjmdm552FTuHiinhnew4d6RiDpy0Y20K_yt-ATfZ-8/s0/1.webp)