Топ ОПК – 2021: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 07.09.21 Щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та ...

пʼятниця, 11 грудня 2020 р.

ЗС РФ отримали нові комплекси управління артилерією

ЗС РФ отримали нові комплекси управління артилерійським вогнем

Всеросійський науково-дослідний інститут «Сигнал» холдингу «Високоточні комплекси» ДК «Ростех» в рамках виконання держоборонзамовлення-2020 передав Міноборони РФ комплекси автоматизованого управління вогнем артилерійських підрозділів 1В181 і 1В198.

Комплекси забезпечують автоматизоване управління вогнем і маневром артилерійського дивізіону в складі до чотирьох батарей в дивізіоні і до восьми артустановок в батареї при підготовці і в ході бойових дій. КАУВ застосовуються для самохідних артилерійських установок «Мста-С», реактивних систем залпового вогню (РСЗВ) «Торнадо-Г» і «Град».

Повідомляється, що застосування сучасних засобів підготовки стрільби і нових алгоритмів вирішення спецзавдань дозволяють підвищити точність вогню на 25-30%, а керовані снаряди нового покоління знищують цілі і об'єкти з ймовірністю 0,98-0,99. Своєчасність вогню артилерійського дивізіону забезпечується скороченням часу на його підготовку в півтора-два рази в порівнянні з існуючими аналогами.

ЗС РФ отримали нові комплекси управління артилерійським вогнем

Зазначається, що найбільш ефективні комплекси 1В181 і 1В198 при управлінні самохідними артилерійськими установками і бойовими машинами РСЗВ, оснащеними автоматизованими системами управління і наведення. У цьому випадку забезпечується нерозривний процес управління вогнем від моменту виявлення цілі до наведення всіх САУ і бойових машин РСЗВ в автоматичному режимі.

Читати також:Армія РФ отримала партію модернізованих САУ 2С19М2