Топ ОПК - 2021: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 07.09.21 Щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та ...

четвер, 10 грудня 2020 р.

Уряд звільнив літакобудування від сплати ввізного мита і ПДВ

Уряд звільнив літакобудування від сплати ввізного мита та ПДВ

Уряд звільнив підприємства літакобудівної галузі від сплати ввізного мита та податку на додану вартість – перелік товарів для імпорту у пільговому режимі на 75 позицій, зокрема, йдеться про сировину, матеріали, комплектуючі, верстати, які не виробляють в Україні.

Відповідну урядову постанову прийнято вчора, 9 грудня, повідомляє пресслужба Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

«Ми продовжуємо робити системні кроки для підтримки стратегічних галузей економіки, чуємо запити підприємців і реагуємо на них. Зокрема, сьогоднішнє рішення щодо пільгового податкового режиму є нашою відповіддю на звернення від представників галузі літакобудування», – зазначив Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко.

Так, серед підприємств, які звернулись до Мінекономіки: ТОВ «Науково-виробниче об’єднання «АВІА», ТОВ «ГІДРОБЕСТ», ТОВ «Авіаремонтне підприємство «УРАРП», АТ «Дніпропетровський агрегатний завод», АТ «Мотор Січ», ДП «Івченко-Прогрес».

«Податкові пільги дозволять підприємствам на вивільнені кошти впроваджувати новітні технології, збільшувати обсяги виробництва, посилювати свою конкурентоспроможність. У свою чергу, це також матиме вплив на збереження і збільшення робочих місць, виконання державних та міжнародних замовлень», – наголосив міністр.