Уряд звільнив літакобудування від сплати ввізного мита і ПДВ

Уряд звільнив літакобудування від сплати ввізного мита та ПДВ

Уряд звільнив підприємства літакобудівної галузі від сплати ввізного мита та податку на додану вартість – перелік товарів для імпорту у пільговому режимі на 75 позицій, зокрема, йдеться про сировину, матеріали, комплектуючі, верстати, які не виробляють в Україні.

Відповідну урядову постанову прийнято вчора, 9 грудня, повідомляє пресслужба Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

«Ми продовжуємо робити системні кроки для підтримки стратегічних галузей економіки, чуємо запити підприємців і реагуємо на них. Зокрема, сьогоднішнє рішення щодо пільгового податкового режиму є нашою відповіддю на звернення від представників галузі літакобудування», – зазначив Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко.

Так, серед підприємств, які звернулись до Мінекономіки: ТОВ «Науково-виробниче об’єднання «АВІА», ТОВ «ГІДРОБЕСТ», ТОВ «Авіаремонтне підприємство «УРАРП», АТ «Дніпропетровський агрегатний завод», АТ «Мотор Січ», ДП «Івченко-Прогрес».

«Податкові пільги дозволять підприємствам на вивільнені кошти впроваджувати новітні технології, збільшувати обсяги виробництва, посилювати свою конкурентоспроможність. У свою чергу, це також матиме вплив на збереження і збільшення робочих місць, виконання державних та міжнародних замовлень», – наголосив міністр.