ЛБТЗ передав ЗСУ фінальну партію танків Т-64

ЛБТЗ передав ЗСУ фінальну партію танків Т-64

Львівський бронетанковий завод завершив виконання державного оборонного замовлення передачею ЗСУ 4 модернізованих Т-64 і броньованої ремонтно-евакуаційної машини БРЕМ-2.

Про це повідомляє пресслужба Державного концерну «Укроборонпром».

«Хоча підприємство відносно недавно [у 2019 році] освоїло капітальний ремонт і модернізацію Т-64, за неповні два роки ми передали понад 50 цих відновлених машин. Модернізовані танки отримали сучасні нічні приціли, новітні цифрові радіостанції, супутникові системи навігації, комплекти динамічного захисту та ще чимало додатків для більш ефективного виконання бойових завдань, – розповідає пан Андрощук. – Хочу зазначити, що капітальний ремонт з доопрацюваннями БРЕМ-2 ми робили вперше і відмінно виконали це завдання. Освоївши капітальний ремонт і модернізацію бронемашини, ми додали до свого продуктового портфеля фінальну БРЕМ. Відтепер наше підприємство має можливість відновлювати та модернізувати всі види ремонтно-евакуаційних машин, які є на озброєнні ЗСУ. Щобільше, у нас готові виробничі площі та все оснащення для виготовлення броньованих ремонтно-евакуаційних машин БРЕМ «Лев» та БРЕМ «Зубр».

ЛБТЗ передав ЗСУ фінальну партію танків Т-64

БРЕМ-2 створена на базі БМП. Цю бронемашину, в основному, використовують механізовані підрозділи Сухопутних військ України. Основне призначення БРЕМ-2 – евакуація гусеничної та колісної техніки масою до 20 тонн, її ремонт, проведення вантажопіднімальних і зварювальних робіт у польових умовах.

Читати також:Модернізація танків Т-64 Львівським бронетанковим заводом

ЛБТЗ передав ЗСУ фінальну партію танків Т-64