Топ ОПК – 2021: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 07.09.21 Щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та ...

понеділок, 21 грудня 2020 р.

«Океан» будуватиме турецькі корвети для ВМСУ

Океан будуватиме турецькі корвети для ВМСУ

Туреччина обрала миколаївський Суднобудівний завод «Океан» для локалізації будівництва турецьких корветів для ВМС України, які будуватимуть згідно з контрактом від 14 грудня.

Про це повідомляє пресслужба ТОВ «Суднобудівний завод «Океан»:

Суднобудівний завод “Океан” уклав меморандум з Державним оборонним концерном Турецької Республіки про спільну діяльність з реалізації проекту будівництва серії кораблів класу корвет для Військово-Морських Сил України на виконання Рамкової військової угоди, підписаної в жовтні 2020 року під час зустрічі президентів України та Турецької республіки в Анкарі, а також контракту на будівництво корветів, підписаного сторонами 14 грудня поточного року в Києві.

З метою локалізації корветної програми Державним оборонним концерном Турецької Республіки був проведений аудит технічної спроможності суднобудівних підприємств України. Суднобудівний завод “Океан” обрано та включено в корветну програму з урахуванням унікальних технічних можливостей підприємства, наявності професійних кадрів та поточної програми модернізації виробничих активів.

Меморандум передбачає укладення окремих контрактів між сторонами в чітко обумовлені строки та конкретні кроки співпраці в рамках корветної програми.

Нагадаємо, що 14 грудня в Києві, Міністерством оборони України була підписана угода з турецькими компаніями щодо передачі технологій та виробництва корветів і ударних безпілотних авіаційних комплексів для потреб Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

Читати також: Миколаївський «Океан» найкращий роботодавець 2019 року