«Океан» будуватиме турецькі корвети для ВМСУ

Океан будуватиме турецькі корвети для ВМСУ

Туреччина обрала миколаївський Суднобудівний завод «Океан» для локалізації будівництва турецьких корветів для ВМС України, які будуватимуть згідно з контрактом від 14 грудня.

Про це повідомляє пресслужба ТОВ «Суднобудівний завод «Океан»:

Суднобудівний завод “Океан” уклав меморандум з Державним оборонним концерном Турецької Республіки про спільну діяльність з реалізації проекту будівництва серії кораблів класу корвет для Військово-Морських Сил України на виконання Рамкової військової угоди, підписаної в жовтні 2020 року під час зустрічі президентів України та Турецької республіки в Анкарі, а також контракту на будівництво корветів, підписаного сторонами 14 грудня поточного року в Києві.

З метою локалізації корветної програми Державним оборонним концерном Турецької Республіки був проведений аудит технічної спроможності суднобудівних підприємств України. Суднобудівний завод “Океан” обрано та включено в корветну програму з урахуванням унікальних технічних можливостей підприємства, наявності професійних кадрів та поточної програми модернізації виробничих активів.

Меморандум передбачає укладення окремих контрактів між сторонами в чітко обумовлені строки та конкретні кроки співпраці в рамках корветної програми.

Нагадаємо, що 14 грудня в Києві, Міністерством оборони України була підписана угода з турецькими компаніями щодо передачі технологій та виробництва корветів і ударних безпілотних авіаційних комплексів для потреб Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

Читати також: Миколаївський «Океан» найкращий роботодавець 2019 року