Топ ОПК – 2021: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 07.09.21 Щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та ...

пʼятниця, 25 грудня 2020 р.

Пораненим військовим Сухопутних військ виплатять 740 тисяч гривень

Автор: Іван Чигринський
Пораненим військовим Сухопутних військ виплатять 740 тисяч гривень

За рішенням командувача Сухопутних військ Олександра Сирського, військовослужбовці, які отримали бойові поранення під час виконання бойових завдань у районі проведення ООС, отримають, як заохочення, грошові винагороди від 3 до 5 тисяч гривень.

Грошові сертифікати військовослужбовцям вручили представники Командування Сухопутних військ Збройних Сил України на щорічному підведенні підсумків в оперативних командуваннях. Загалом, за ініціативи генерал-полковника Олександра Сирського було заохочено понад 180 військовослужбовців, на загальну суму у понад 740 тисяч гривень.

Варто зазначити, що ця винагорода є додатковою, і не замінює собою компенсацію (одноразову грошову допомогу), яку виплачують за поранення в залежності від його важкості у відсотковому розмірі від 70-кратного прожиткового мінімуму (з 01.01.2021 це від 158,9 тис. грн).

Додаткова винагорода 3-5 тис. грн виплачуватиметься з особистого фонду преміювання командувача Сухопутних військ, ліміт якого, наказом про бюджетну політику Міністерства оборони, на 2020 рік встановлений у розмірі 3 мільйони гривень.

Нагадаємо, що наказом Міноборони №392 від 29 жовтня, більш ніж у двічі – до 7 млн гривень, збільшено ліміт грошей які Головнокомандувач ЗСУ генерал-полковник Руслан Хомчак може витратити цього року на нагородження військових грошовими преміями своїм рішенням.