Військові частини Нацгвардії отримали нові автомобілі

Військові частини Нацгвардії отримали нові автомобілі

Слов’янський полк і Маріупольська бригада оперативного призначення Національної гвардії отримали автомобілі Toyota Land Cruiser, Ford Ranger і Ford Transit.

Про це повідомляє пресслужба Національної гвардії України.

Зокрема, 21 січня на території 12-ї бригади оперативного призначення імені Дмитра Вишневецького, яка дислокується в місті Маріуполі, відбулась передача позашляховика Toyota Land Cruiser, двох Ford Ranger та двох спеціалізованих мікроавтобусів на шасі Ford Transit.

Військові частини Нацгварідії отримали нові автомобілі

Автомобілі використовуватимуться для охорони громадського порядку, оператично-профілактичних відпрацювань, спільного з поліцейськими патрулювання, а також для виконання інших службових завдань, покладених на бригаду.

Наступного дня нові службові автомобілі отримав 15-й Слов’янський полк. Відтепер гвардійці полку виконуватимуть службово-бойові завдання на чотирьох позашляховиках Toyota Land Cruiser та двох Ford Ranger. Ще один позашляховик Ford Ranger передано батальйону оперативного призначення імені Героя України генерал-майора Сергія Кульчицького.

Військові частини Нацгварідії отримали нові автомобілі

Нагадаємо, що у грудні 2020 року Нацгвардія отримала 58 спеціалізованих оперативних мікроавтобусів Ford Transit. Повідомлялось, що Відомо, що 16 мікроавтобусів відправляться в Одеську область, 10 – у Львівську, по 7 – у Харківську та Дніпропетровську, а решта 18 машин залишаться у столичних гвардійців.