Топ ОПК – 2021: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 07.09.21 Щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та ...

неділя, 24 січня 2021 р.

Військові отримають вітчизняні сигнальні міни від «Маяка»

Спалах

Завод «Маяк», який входить до складу Державного концерну «Укроборонпром», розпочинає процедуру постановки на озброєння української армії сигнальних мін «Спалах».

«Сигнальні міни «Спалах» – це боєприпаси нелетальної дії, які не дадуть ворогу шастати по нашій землі непомітним. Сигнальна міна «Спалах-1» – це полімерний модернізований аналог радянської СМ-320», – повідомляє пресслужба підприємства.

Спалах

Нагадаємо, що в 2015 році Національна гвардія повідомила про випробування сигнальної міни «Спалах-1», що приводиться в дію детонатором МУВ і сповіщає військовослужбовців про наближення ворога характерним звуком, що імітує падіння мінометної міни, димом і спалахом п'ятнадцяти сигнальних ракет білого або зеленого кольору.

Тоді повідомлялось, що сигнальну міну вітчизняного виробництва розробили начальник інженерної служби Східного ОТО Нацгвардії підполковник Мар’ян Балагуш і фахівці Харківського конструкторського бюро «Співпраця».