Топ ОПК – 2021: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 07.09.21 Щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та ...

пʼятниця, 15 січня 2021 р.

Компанія True Velocity поставила армії США 625 тисяч набоїв з композитними гільзами

Компанія True Velocity поставила армії США 625 тис перспективних набоїв з композитними гільзами

Американська компанія True Velocity поставила армії США 625 тисяч нових 6,8 мм набоїв з полімерною гільзою, що можуть замінити на озброєнні стандартний набій 5,56 х 45 мм.

Про це повідомляє інформаційний портал Zbroya Info.

Нагадаємо, що новий набій 6,8 мм з полімерною гільзою розроблений у співпраці з General Dynamics Ordnance and Tactical Systems, компанія True Velocity презентувала влітку 2020 року в рамках виставки SHOT Show 2020. Набій був створений в рамках роботи над програмою армії США по заміні кулемета FN M249 SAW та карабіну M4/M4A1, що має назву «Зброя відділення наступного покоління» – Next Generation Squad Weapon (NGSW).

На презентації наголошувалось, що новий набій важить на 30% менше, має кращу влучність, знижену передачу тепла на компоненти зброї та є на 100% перероблюваним.

True Velocity поставила армії США 625 тис набоїв з композитними гільзами

Новий набій калібру 6,8 мм планують тестувати протягом усього року в різноманітних умовах, перш ніж буде прийнято рішення щодо взяття його на озброєння.

Потужності компанії True Velocity дозволяють вироблять 27 млн набоїв щороку.

«Ми з нетерпінням очікуємо продовження процесу розгляду і намагаємось перевершувати очкування армії наскільки це можливо. Наші набої не лише забезпечать нашим солдатам перевагу на полі бою, але й збережуть мільйони доларів Міністерства оборони на логістиці», – заявив генеральний директор компанії Кевін Боскамп.