Топ ОПК – 2021: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 07.09.21 Щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та ...

середа, 10 лютого 2021 р.

ВМСУ та ССО отримали 84 американські надувні човни

ВМСУ передали американські надувні човни

Вісімдесят чотири жорстко-корпусні надувні човни типу RHIB та RIB отримали Військово-Морські Сили та Сили спецоперацій в рамках американської матеріально-технічної допомоги.

Урочиста церемонія передачі відбулась 10 лютого на території Військово-морської бази «Південь» у Практичній гавані в Одесі, повідомляють пресслужби ВМСУ та Сил спецоперацій. Передані човни різних типів та виробників, зокрема десять 7-метрових швидкісних човнів Metal Shark та надувні човни Wing, що використовуються низкою підрозділів ВМС США.

Човни отримали підрозділи спеціального призначення та морська піхота ВМС, а також окремий центр спеціальних операцій «Південь» Сил спеціальних операцій ЗС України.

Нагадаємо, що 84 човни були доставлені в Україну в січні цього року. Також повідомлялось, що до штатів військових частин морської піхоти ВМС України введені підрозділи на катерах.

ВМС України вже отримувало подібні плавзасоби. Зокрема в 2011 році, згідно з наказом Міноборони № 573, на озброєння було прийнято шлюпки з жорстким корпусом та надувними бортами Willard SF-540 та Willard SF-730. А в 2015 році, в рамках допомоги ВМСУ отримали від США п'ять швидкісних катерів Willard SF-730 та SF-11M – 7-мі та 11-метрових відповідно.

ВМСУ передали американські надувні човни ВМСУ передали американські надувні човни ВМСУ передали американські надувні човни