Топ ОПК - 2020: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 14.06.21 Топ ОПК (ВПК) України 2020 – щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають ...

четвер, 4 лютого 2021 р.

Тарана і Хомчака запросять на засідання Комітету з питань оборони – Верещук

Тарана і Хомчака запросять на засідання Комітету з питань оборони – Верещук

Міністра оборони Андрія Тарана і головнокомандувача ЗСУ Руслана Хомчака запросять на засідання Комітету Верховної Ради з питань нацбезпеки, оборони та розвідки для з'ясування обставин конфлікту між ними.

Про це в ефірі одного з телеканалів повідомила народна депутатка від фракції «Слуга народу» Ірина Верещук – Голова підкомітету з державної безпеки та оборони Комітету ВРУ з питань нацбезпеки, оборони та розвідки, інформує Цензор.НЕТ.

Ми запросимо на комітет і керівництво Міністерства оборони, і пана Хомчака. І обговоримо це питання, знову станемо платформою, де ми зможемо залагодити цей конфліктСвоєю чергою радник з інформаційної політики української делегації в ТКГ Олексій Арестович заявив: «Офіс Президента багато робить, щоб примирити цей конфлікт, принаймні прибрати його з публічної сфери, тому що попри невизначеність законодавства генерали, які подають до суду на міністра оборони у країні, в якій особливий період і війна, – це нонсенс абсолютний».