![В Ужгороді сформують нову військову частину Нацгвардії](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiUPJDPe69Tc16TH-ERKLR9019GW8bak8M13jecbyhWU4OGtDiYtERNOUTEPj_E3D-KBudUSuuHhNDm9Qwjxwc5aSUJLfX6R9nrnHcwQNTS4ywjIsNdBD6fm-qlk3zBzmKfzbD8GBtXcMY/s0/ngu.webp)
Національна гвардія сформує в Ужгороді батальйон, чисельністю пів тисячі військових, для охорони громадського порядку в прикордонних населених пунктах та конвоювання підсудних.
Нова окрема військова частина підсилить уже наявний в місті батальйон 2-ї Галицької бригади Національної гвардії (в/ч 3002) та місцеву поліцію.
За словами командувача НГУ генерал-полковника Миколи Балана, створення підрозділу зумовлено географічною особливістю регіону – Закарпатська область межує з чотирма країнами, та великим обсягом правоохоронних завдань.
Наразі проведено перемовини з Закарпатською обласною державною адміністрацією та Ужгородською міською радою щодо можливого місця дислокації підрозділу.
Читати також: