Топ ОПК – 2021: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 07.09.21 Щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та ...

субота, 20 березня 2021 р.

Офіцер терцентру, якого спіймали на хабарі в $900, тікаючи збив поліцейського автівкою

Офіцер терцентру, якого спіймали на хабарі в $900, тікаючі збив поліцейського

Дев'ятсот доларів за оформлення учасника АТО на контрактну службу у потрібну частину вимагав офіцер територіального центру, а за розголошення погрожував фізичною розправою.

Про це повідомляє інформаційна агенція Міністерства оборони «АрміяInform».

Хабарником виявився 30-річний старший лейтенант Старокостянтинівського об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Гроші офіцер вимагав за сприяння у призові на контракт в одну з військових частин Старокостянтинівського гарнізону. У разі відмови чи розголошення інформації офіцер погрожував кандидату відправкою до однієї з бригад Сухопутних військ, яка виконує бойові завдання в ООС, а також фізичною розправою над ним.

У процесі передачі коштів старший лейтенант збагнув, що потрапив у пастку та спробував втекти з місця події на власному авто Volvo, при цьому збив поліцейського, який був у формі.

Підозрюваному інкримінують дві статті Кримінального кодексу: 368-му — «Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою», та 348-му — «Посягання на життя працівника правоохоронного органу, члена громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону або військовослужбовця» (позбавлення волі на строк від 9 до 15 років або довічне позбавлення волі).

Фото Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Західного регіону