Топ ОПК – 2021: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 07.09.21 Щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та ...

субота, 13 березня 2021 р.

Одеська військова академія отримала нову емблему

Автор: Андрій Шинко
Одеська військова академія отримала нову емблему

Емблему розробили в самій академії та затвердили у Головному управлінні розвитку та супроводження матеріального забезпечення (ГУ РСМЗ) Збройних Сил України.

Зображення емблеми (яку в ЗСУ на радянський манер називають знаком) та її опис оприлюднили на facebook-сторінці навчального закладу.

Опис емблеми Військової академії (м. Одеса)

Виготовлений у вигляді іспанського геральдичного щита, нарукавний знак розсічений та перетнутий на чотири частини відповідно до чотирьох факультетів вишу. Червоний (марун) вказує на факультет підготовки спеціалістів десантно-штурмових військ, сіро-сталевий – спеціалістів військової розвідки та спеціального призначення, два синіх по діагоналі – два факультети: підготовки спеціалістів матеріально-технічного забезпечення й ракетно-артилерійського озброєння.

У центрі нарукавного знака – червоний щиток з якорем «кішка» з чотирма лапами вказує на місце розташування Військової академії в місті Одеса. За цим щитком схрещені смолоскип з мечем.

Смолоскип є загальновживаним символом знань та навчальних закладів, а меч – вказує на приналежність Військової академії до Сухопутних військ Збройних Сил України.

Читати більше про сучасну українську військову символіку »»