Топ ОПК – 2021: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 07.09.21 Щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та ...

субота, 13 березня 2021 р.

Російські десантні війська отримають безпілотну авіацію

Автор: Олексій Махно
Російські десантні війська отримають безпілотну авіацію

Повітряно-десантні війська РФ до кінця року планують завершити формування підрозділів безпілотників. Вони вестимуть розвідку й коригуватимуть артилерійський вогонь.

Роти розвідувальних безпілотників сформують у складі кожної повітряно-десантної або десантно-штурмової дивізії, а також в окремих бригадах. Не виключається, що надалі на озброєння надійдуть дрони-камікадзе, здатні завдавати ударів по укріпленнях і техніці. Повідомляє російське видання «Известия» з посиланням на Міноборони РФ.

Процес планувалось завершити до кінця 2019 року, однак через темпи надходження нових дронів, терміни зсунулись на два роки. Операторів безпілотників з 2018 року готують у Рязанському гвардійському вищому повітряно-десантному командному училищі.

Основу безпілотної авіації ПДВ складуть дрони «Орлан-10», «Елерон-3» і «Застава».

У повідомленні підкреслюється, що оснащення ПДВ безпілотниками радикально посилить бойові можливості на тлі переформатування десанту в сили швидкого реагування.

Нагадаємо, що в ході реформи російські «ВДВ» втрачають повітряно-десантний статус та реформуються у сили «глобального удару». Створюються аеромобільні підрозділи з власними гелікоптерами, танкові підрозділи та ін. Кінцевою метою є набуття спроможностей оперативно прибути у будь-який регіон світу, створити базу і тримати під контролем велику територію.