110-та і 124-та бригади тероборони ЗСУ розпочали збори

Автор: Андрій Шинко
110-та та 124-та бригади тероборони розпочали збори

Відсьогодні, 7 квітня, розпочалися позапланові збори окремих бригад територіальної оборони.

Зокрема Генеральний штаб повідомив, що територіальні центри комплектування та соціальної підтримки Херсонської та Запорізької областей здійснили поставку резервістів та військовозобов’язаних до частин територіальної оборони (ТрО).

До зборів залучені найбільш підготовлені військовозобов'язані та резервісти, які уклали контракт на проходження служби у військовому резерві у підрозділах 110-ї та 124-ї бригад тероборони. Бригади вже приступили до розгортання пунктів управління та систем зв’язку.

Загальне керівництво зборами здійснює командувач територіальної оборони Командування Сухопутних військ генерал-майора Анатолій Баргилевич.

Як раніше повідомлялось під час цих зборів командири, офіцери штабів та військовослужбовці підрозділів територіальної оборони на реальних об’єктах вдосконалюватимуть навички щодо:

  • охорони та захисту адміністративного кордону з АР Крим;
  • прикриття десантно-доступних ділянок узбережжя;
  • контролю населених пунктів, охорони органів державної влади, посилення охорони критичних об’єктів, мостів, несення служби на блокпостах;
  • боротьби з диверсійно-розвідувальними силами, іншими озброєними формуваннями агресора та антидержавними незаконно утвореними озброєними формуваннями.

Зауважимо, що повна чисельність однієї бригади територіальної оборони понад 3 тис. осіб. Кожна бригада складається з шести батальйонів, рот вогневої підтримки, контрдиверсійної боротьби, інженерно-саперної, мінометної батареї та підрозділів забезпечення.Нагадаємо, що Головне управління розвідки Міністерства оборони України повідомило, що Російська Федерація готова до широкомасштабних провокацій проти нашої держави, зокрема не виключені спроби просування російських військ углиб України.

110-та та 124-та бригади тероборони розпочали збори 110-та та 124-та бригади тероборони розпочали збори 110-та та 124-та бригади тероборони розпочали збори 110-та та 124-та бригади тероборони розпочали збори 110-та та 124-та бригади тероборони розпочали збори