Топ ОПК – 2021: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 07.09.21 Щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та ...

четвер, 29 квітня 2021 р.

ДБР завершило розслідування розкрадання пального командуванням 96-ї зенітної ракетної бригади

ДБР завершило розслідування розкрадання пального командуванням 96-ї зенітної ракетної бригади

Розслідуванням установлено, що підполковник ЗСУ – заступник командира бригади з тилу створив організовану злочинну групу, що викрадала пальне для подальшого продажу.

Про це повідомляє пресслужба Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону, яка здійснювала процесуальне керівництво.

До складу злочинної групи заступник командира бригади залучив ще п'ять спільників – начальника служби пального і мастильних матеріалів бригади, полковника з Центрального управління Тилу Збройних Сил України, який забезпечував виділення пального для військової частини понад визначену норму, а також трьох цивільних осіб, які здійснювали транспортування викраденого пального та його реалізацію.

За період з 5 листопада 2019 року по 15 травня 2020-го злочинна група заволоділа пальним на понад 1,7 мільйона гривень.

Підполковник і старлей викрали десятки тонн пального

Під час проведення досудового розслідування, з метою забезпечення відшкодування заподіяних злочином збитків, накладено арешт на грошові кошти організатора групи в розмірі 51 300 доларів США, бензовоз марки «Renault Magnum» з паливною цистерною до нього та пально-мастильні матеріали вагою понад 12 тонн загальною вартістю понад 356 тисяч грн.

Досудове розслідування здійснювалося слідчими Київського теруправління ДБР.