Топ ОПК – 2021: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 07.09.21 Щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та ...

понеділок, 19 квітня 2021 р.

Rheinmetall та Northrop Grumman спільно працюватимуть над снарядами підвищеної дальності

Автор: Андрій Шинко
Rheinmetall і Northrop Grumman спільно працюватимуть над снарядами підвищеної дальності

Rheinmetall і Northrop Grumman домовилися про стратегічне партнерство в області розробки високоточних артилерійських боєприпасів підвищеної дальності.

Про це повідомляє пресслужба німецького концерну Rheinmetall.

Повідомляється, що у лютому 2021 року південноафриканське дочірнє підприємство Rheinmetall Denel Munition і американська Northrop Grumman підписали 10-річну угоду про стратегічне партнерство. Протягом цього періоду компанії співпрацюватимуть у просуванні перспективних боєприпасів на міжнародному ринку включно із США.

Насамперед працюватимуть над збільшенням дальності 155-мм артилерійського снаряда оснащеного комплектом точного наведення PGK M1156, а також над розробкою нового 155-мм снаряда з поліпшеною інтегрованою рушійною установкою.

Пристрій прецизійного наведення PGK M1156 Пристрій прецизійного наведення PGK M1156

PGK M1156, що перебуває на озброєнні ряду збройних сил, є недорогим і доступним засобом підвищення точності існуючих типів артилерійських боєприпасів. У поєднанні зі снарядом V-LAP компанії Rheinmetall, який наразі забезпечує найбільшу дальність серед всіх звичайних артснарядів, PGK M1156 є швидким рішенням для високоточних боєприпасів великої дальності.

Пристрій прецизійного наведення PGK M1156

Найбільша дальність, коли-небудь досягнута звичайним артилерійським снарядом, наразі складає 76 км. Вона була досягнута в 2019 році на випробувальному полігоні Алкантпан за допомогою самохідної гаубиці Denel G6 зі стволом у 52 калібри і модифікованою каморою.

Rheinmetall і Northrop Grumman провели випробування варіантів снаряда V-LAP і PGK в Південній Африці на початку 2021 року і мають намір продемонструвати їх пізніше на полігоні армії США в Юмі, штат Арізона.