Топ ОПК – 2021: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 07.09.21 Щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та ...

вівторок, 11 травня 2021 р.

Німецька Rheinmetall створила нову дочірню компанію у США

KF 41 Lynx

Німецька компанія Rheinmetall відкрила нове підприємство у самому центрі автомобілебудування США з метою участі у новому конкурсі щодо заміни БМП M2 Bradley.

Як повідомляє Defense News з посиланням на заяву компанії від 10 травня, підприємство American Rheinmetall Vehicles (ARV) відкрило новий об'єкт в комплексі DC3S в Стерлінг-Хайтс, штат Мічиган, оскільки готується до нових змагань щодо заміни БМП Bradley армії США на опційно пілотовану бойову машину OMFV (Optionally Manned Fighting Vehicle).

Компанія Rheinmetall роками готувалася до участі в програмі OMFV, представивши свою бойову машину наступного покоління Lynx 41 в Парижі влітку 2018 року. Rheinmetall об'єдналася з Raytheon, щоб представити Lynx в якості пропозиції для OMFV восени 2019 року, але не змогла вчасно поставити свій прототип американській армії та вибула з конкурсу.

KF 41 Lynx KF 41 Lynx компанії Rheinmetall на заводі компанії в Унтерлюсі, Німеччина. (Jeff Martin/Staff)

Тільки General Dynamics Land Systems (GDLS) спромоглася вкластися у терміни та представити платформу Griffin III. Маючи лише одного претендента, армія США на початку 2020 року скасувала конкурс і зробила нову спробу з іншою стратегією: з етапом цифрового проєктування для уточнення характеристик майбутньої машини, перш ніж створювати щось у металі.

Армія США обирає перспективну бойову машину Бронемашина Griffin III

Як і раніше Rheinmetall пов'язана з Raytheon, але також додала в команду Textron і L3Harris. Заявка на участь була подана в минулому місяці.

Консорціум на чолі із Rheinmetall конкурує з іншими великими основними підрядниками, такими як GDLS, BAE Systems, командою Oshkosh Defense і південнокорейської Hanwha, а також з невеликими підприємствами Mettle Ops і Point Blank Enterprises.

Очікується, що цього літа армія США обере до п'яти груп генеральних підрядників для розробки чорнових цифрових прототипів. За результатами цієї роботи у 2023 році армія укладе до трьох контрактів на етап детального проєктування і створення прототипів до 2025 року.

Німецька Rheinmetall відкрила представництво у США

Порівняльні полігонні випробування прототипів проходитимуть до середини 2026 року. На початку 2027 року оголосять одного переможця, який має бути запущений в передсерійне виробництво (LRIP). До вересня 2028 року очікується надходження першого батальйонного комплекту OMFV. Повноцінне серійне виробництво повинно розпочатись у 2029 році.