![Bayraktar TB2](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgvZJgS3SLxaIPLDtAYoOL_nLU6SSP1rQ6tscM0mMMDfhBSAhc9IoE_i6sq1L15P-W_xEUZ1PRbuOjVkPg3UFlnNdRh8-LNaZiQWY7a-YNKqHPSoIKRzOY5vNCnPj9zxqb-1Rk-HnyC9F4/s0/384.webp)
Латвія може вслід за Польщею замовити турецькі ударні безпілотники Bayraktar TB2.
Міністр оборони Латвії Артіс Пабрікс очолив делегацію, яка сьогодні відвідала в Анкарі науково-дослідні та виробничі потужності компанії Baykar Defense.
Після візиту Baykar Defense опублікувала фотографію з міністром Пабріксом, який стояв перед Bayraktar TB2, з дописом: «Турецька промисловість має найвищі світові стандарти в галузі досліджень і розробок, і ми це дуже цінуємо як союзник по НАТО».
![Латвія — наступний покупець Bayrakter TB2?](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEi37B31VhhoP7L3rqjzUEXuwfjY7H-sB7_HRuBUFe7cCf70PtQkwOz1ufzth4PyM9q4upc4GKEkt4tDc68Nq0W5QUm4TMT-jdwYHvgPcuMtYh-uu7QKrnQFVfNr_0hR9rv1qYQ3CSVjZiY/s1600/2.jpg)
Пізніше у відповідь на питання дописувача твітера: «Коли ми можемо очікувати, що Bayraktar TB2 скаже: «Я в Латвії», міністр Пабрікс написав: «Я сподіваюся, що скоро».
![Латвія — наступний покупець Bayrakter TB2](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjpWOY547nx68Id6U5A2JmQJQJWa4xEoncgDy4qzXktv_e6zkWd4_Di2dXMZr2XqF2Z9yVBXBzV3Wjkj_QaqCS3PdpMkqMSoP1ANLRkWOnPzO7_4C1qabRbEGeu4RATtLO8nzs48kMBoXY/s1600/1.jpg)
Він також написав у фейсбуці: «В інтересах Латвії розвивати конструктивне співробітництво з взаємно важливих питань з Туреччиною і її військовою промисловістю. Туреччина – наш партнер по НАТО, і я впевнений, що наше спільне співробітництво допоможе зміцнити оборонний потенціал Латвії, а також нашу місцеву військову промисловість».
«Дрони – це область, на яку ми в наразі звертаємо увагу і ще будемо приділяти дуже багато уваги. Безпілотні системи створюють для Латвії безліч додаткових можливостей, що дозволяє реально підвищити наші бойові можливості. Щоб обговорити подальшу співпрацю у сфері оборони і військової промисловості, на цьому тижні я відвідав компанію з виробництва систем для дронів «Baykar».