![Для підроздлів ОК Північ придбали систему Lazertag](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgm9vRx71RNoNBf_bB4zdNExW1KlSNdcRIHGGtiZGw9lycromrAzmdjmKhtKHIzt8jETI4WNH_SKhfz7zFAss7ANLY4EJuRFmpQYo-iEgptbI10etCFLn1DlMfz35O47lmCWNexnjN4Tmc/s0/0.webp)
Для тренування особового складу військових частин Оперативного командування «Північ» придбали повний комплект вітчизняної системи Lasertag.
Про це повідомляє служба зв’язків з громадськістю Оперативного командування «Північ».
Повний комплект обладнання який дозволяє забезпечити два взводи – персональні набори для військовослужбовців, озброєння бронетехніки, імітатори вибухових пристроїв, артилерійських гармат – коштував майже 20 мільйонів гривень. Закупленою системою можуть користуватися всі підрозділи ОК «Північ». До того ж спорядження – мобільне, відтак є можливість переміщувати його на різні полігони.
Зазначається, що використання Lasertag під час заходів бойової підготовки дозволяє розвинути лідерські якості, роботу в команді та удосконалити навички володіння зброєю у військовослужбовців, які знаходяться на полі бою. Одна справа – навчальні стрільби по статичних мішенях, а інша – відпрацювання вогневої підготовки в динаміці.
У рамках одного сценарію навчання одночасно можуть взаємодіяти стрілки, снайпери, танкісти, артилерійські та мінометні розрахунки, військові інженери, стрільці-зенітники та інші.
Для більш повного занурення у сценарій учбового бою і підвищення ефективності тренувального процесу можуть також додаватися лазерні тренажери, котрі імітують роботу приданих підрозділів. Персональна статистика кожного бійця, який бере учать у навчанні, фіксується та відображається в програмному забезпеченні. За показниками можна прослідкувати в режимі реального часу або проаналізувати ефективність по закінченню навчання. Відображається інформація про кількість зроблених пострілів, влучень у противника, переміщення бійців та інші параметри, які були налаштовані під окрему бойову задачу.
![Для підроздлів ОК Північ придбали систему Lazertag](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEi1znWs1os6UrVdfPXAaWvT42wNWjGLiN-ks4u8kRTrUyJUwsYedNE1FtH5Wj7LQaJoSf6MkolThAsTYaccB5z7-nn9Q_mzHr7oNSHBxz27R0rsk0Os-Yioa9z1j5dvRc6IqiGSOVEJfm0/s0/1.jpg)
![Для підроздлів ОК Північ придбали систему Lazertag](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEi5O6X-AYRXSrJ3-yrL38qJ70vUREwiu39HKodVe59cSJH3il0VeStSNjAmvutuHgmwa-VHQuxu3dsFOoK62CJlrMzAOJJ5C4_R7IrGZFI-oOZSaj5k0nTvKDPlrlsmfRIBqTVfv_34CA4/s0/2.jpg)
![Для підроздлів ОК Північ придбали систему Lazertag](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgUybrSawn_2uPLW-R-yIX8u99RoEzopEtBgUQU3je5LQj0YjLx6wcq_-5riyoRUjvW-CMfaGQyagFDb_8CzhxYBKbP1IuyzG6ui4-CcD5SSDGTDXC9O6qgkvZXgJPq7WC3ua8yVecbhZU/s0/3.jpg)