У Міноборони розповіли кому збільшать грошове забезпечення у чотири рази

Держава зробить усе щоб не платити пенсію за пільговою вислугою

Міноборони подало на розгляд Уряду проєкт постанови щодо суттєвого збільшення виплат курсантам та ліцеїстам із числа дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

За словами міністра оборони України Андрія Тарана, наразі в Збройних Силах України проходять службу та навчаються 362 курсанти та 81 ліцеїст із числа дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Молодь, що у критично відповідальний час для країни обрала професію військового — наша зміна. Хочемо, щоб вони відчували підтримку держави. Тому, пропонуємо більш ніж в чотири рази збільшити розміри посадових окладів дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

До прикладу, курсанти першого і другого курсу вищих військово-начальних закладів, нинішнє грошове забезпечення яких становить від 840 гривень, після рішення Уряду отримуватимуть 3950 гривень на місяць.

Грошове забезпечення четвертокурсників та здобувачів кваліфікаційного ступеня магістр зросте з 970 до 3970 грн щомісяця. А з урахуванням успішних результатів сесії у юнаків та дівчат є шанс отримувати ще більше.

Міністр відзначив, що виплати ліцеїстам із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування будуть підвищені з 560 до 3590 гривень.

Виплату грошового забезпечення у збільшеному розмірі передбачається запровадити з 1 січня поточного 2021-го року. Тобто, після прийняття постанови Урядом, зазначеним курсантам та ліцеїстам буде проведено відповідний перерахунок.