Топ ОПК - 2020: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 14.06.21 Топ ОПК (ВПК) України 2020 – щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають ...

понеділок, 5 липня 2021 р.

Виявлені спроби несанкціонованого збору персональних даних учасників Sea Breeze 2021

Виявлені спроби несанкціонованого збору персональних даних учасників Sea Breeze 2021

Інформаційний центр міжнародних навчань Sea Breeze попередив у Twitter про виявлені в інтернеті фейкові опитувальні анкети, адресовані військовослужбовцям – учасникам навчань.

Фейкові анкети поширювались зловмисниками від імені Центру морських операцій. Мета – збір персональних даних військовослужбовців.

Як зазначили в Центрі стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки України, РФ не вдалося зірвати міжнародні навчання в Чорному морі військовою потугою, тому тепер росіяни вирішили активізувати збір персональних даних учасників маневрів.

Вочевидь, за поширенням фейкових опитувальників з метою збору персональних даних про учасників навчань стоять спецслужби Російської Федерації, або афільовані з ними хакерські групи, які намагаються таким чином дістатись до особистих сторінок військовослужбовців, або отримати дані про поштові скриньки для спроб несанкціонованого доступу, пише InformNapalm.