Топ ОПК - 2021: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 07.09.21 Щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та ...

четвер, 19 серпня 2021 р.

ОБСЄ подарувало прикордонникам 500 шлеїв для собак

ОБСЄ подарувало українським прикордонникам 500 шлеїв для собак

Держприкордонслужба отримала 500 спеціальних тактичних шлеїв для собак та 6 пересувних причепів для перевезення і розміщення службових собак під час служби у віддалених місцях.

Кінологічне майно для екіпірування та транспортування прикордонних службових собак передали представники ОБСЄ, повідомляють у прикордонній службі.

ОБСЄ подарувало українським прикордонникам 500 шлеїв для собак

Захід відбувся сьогодні у Києві, у рамках реалізації Проєкту міжнародної технічної допомоги «Підтримка Державної прикордонної служби України у запобіганні та боротьбі з незаконним обігом зброї, боєприпасів та вибухових речовин».

Зазначається, що передача кінологічного майна для екіпірування та транспортування службових собак є першим етапом постачання. Загалом за цим Проєктом заплановано отримати GPS-трекери, комп’ютерну техніку, прилади та обладнання для виявлення вибухових речовин, зброї і боєприпасів, а також БПЛА та запахові носії для собак.

ОБСЄ подарувало українським прикордонникам 500 шлеїв для собак ОБСЄ подарувало українським прикордонникам 500 шлеїв для собак