Топ ОПК – 2021: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 07.09.21 Щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та ...

вівторок, 17 серпня 2021 р.

Укроборонсервіс передасть ЗСУ чотири «Кольчуги»

Укроборонсервіс передасть ЗСУ чотири Кольчуги

Збройні Сили України отримають від Державного підприємства «Укроборонсервіс» чотири комплекти станцій контролю радіоелектронної обстановки «Кольчуга-КЕ».

Проведення приймально-здавальних випробувань комплексів представниками Міністерства оборони України та Генерального штабу Збройних Сил України планується протягом 2021 року, про що йдеться в оприлюдненому підприємством звіті про управління за 2020 рік.

Модифікація «Кольчуга-КЕ» має можливість працювати в єдиній системі радіорозвідки збройних сил.

Крім того, підприємство розпочало випробування НВЧ-приладів та елементної бази комплектуючих зенітних ракетних комплексів С-300ПС(ПТ), С-300В1 та «Бук-М1», що розробляються підприємством

Повідомляється, що роботи проводяться у тісній кооперації з українськими державними та приватними компаніями з пріоритетним використанням вітчизняних компонентів та технологій.

Зауважимо, що станції радіотехнічної розвідки «Кольчуга» вироблялися ПАТ «Топаз» у Донецьку.

Нагадаємо, що Укроборонсервіс також поставляє ЗСУ мобільні міномети БАРС-8ММК. Першу батарею цих мінометів ЗСУ отримали у 2019 році. У жовтні 2020 року Укроборонсервіс придбав у черкаського автозаводу компанії «Богдан-Моторс», що входить до корпорації «Богдан», ще шість базових бронеавтомобілів Барс-8, для другої батареї БАРС-8ММК.

При цьому купівля супроводжувалася скандальними публікаціями та виправданнями накшалт: «Нова команда Укроборонпрому не закуповувала бронеавтомобілі у «Богдан-Морторс».

Про передачу другої батареї БАРС-8ММК наразі офіційно не повідомлялось.