Топ ОПК – 2021: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 07.09.21 Щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та ...

пʼятниця, 13 серпня 2021 р.

США розробляють автономну систему заправки гелікоптерів

США розробляють автономну систему дозаправки гелікоптерів

Компанія RE2 Robotics отримала від Авіаційно-ракетного центру командування з розвитку бойових можливостей армії США (AvMC) 1 млн дол. на розробку роботизованої системи, яка зможе автономно заправляти гелікоптери AH-64 Apache у полі.

Проєкт, що отримав назву Remote Robotic Refueling for Extended Missions (R3EM), розробляється на підтримку програми Autonomous and Robotic Remote Refueling Point (AR3P) і управляється Центром військово-морського будівництва і експедиційної війни, розташованим в Порт-Вайнімі, Каліфорнія.

R3EM використовуватиме програмне забезпечення RE2 для управління роботизованою рукою RE2, встановленою на безпілотному наземному транспортному засобі (БпНЗ). За командою пілота ця система буде з'єднувати паливопровід з гелікоптером Apache та самостійно повертати його у вихідне положення після заправлення.

«Автономна система дозволить військам розширити діапазон своїх завдань, усуваючи при цьому необхідність для солдатів залишатися на заправних станціях, що ще більше зменшить розмір матеріально-технічної бази місії», – сказала д-р Аманда Сгрой, директор програм комп'ютерного бачення та автономних систем RE2 Robotics.

США розробляють автономну систему дозаправки гелікоптерів

RE2 співпрацює з компанією Pratt Miller, яка поставляє для програми шасі TMT-I.