Топ ОПК - 2021: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 07.09.21 Щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та ...

субота, 11 вересня 2021 р.

Засудили на три роки за те, що видавав з себе військового ветерана та отримував пільги

Navy Seals

Чоловік, який, а ні дня не служив в армії, за допомогою підроблених документів, видавав себе за колишнього військового спецпризначенця, який отримав поранення та перебував у полоні. При цьому він зміг отримати пільги, навіть більші ніж справжні ветерани.

Такий випадок стався у Сполучених Штатах Америки, пише видання Navy Times.

Чоловік у Пенсільванії був засуджений до 40 місяців тюремного ув'язнення за «особливо ганебну схему шахрайства»: він прикинувся морським котиком і колишнім військовополоненим, щоб отримати фінансову та медичну допомогу від Адміністрації ветеранів, повідомила прокуратура США в Східному окрузі Пенсільванії.

За даними прокуратури, 60-річний Річард Мелескі в липні 2020 року визнав себе винним по одному пункту звинувачення в шахрайстві у сфері охорони здоров'я, двом пунктам шахрайства з використанням пошти, одним з пунктів звинувачення в крадіжці доблесті і двома пунктами фальсифікації військових документів.

В цілому, Мелескі отримав понад 300 000 доларів у вигляді пільг з медичного обслуговування, навіть випередивши справжніх ветеранів які їх потребують, йдеться в повідомленні прокуратури, в якому оголошується вирок.

«Насправді Мелескі жодного дня не служив в ЗС США», – йдеться в повідомленні.

«Мелескі подав заяву про отримання грошової компенсації, в якій він використовуючи відомості справжніх морських котиків, надав сфальсифіковані дані про свою службу», – повідомили в прокуратурі.

Також він подав заяву про компенсацію за наслідки посттравматичного стресу, в який зазначив, що отримав Срібну зірку під час служби (вручається за виняткову відвагу в бою і є третьою за старшинством військовою винагородою США за хоробрість).

Фейковий ветеран також визнав себе винним в пособництві та підбурюванні до покупки двох одиниць вогнепальної зброї, а також у вимаганні допомоги від Адміністрації соціального забезпечення за травми, які він, за його твердженнями, отримав під час служби в армії.

Він також був засуджений до трьох років нагляду після звільнення та виплати близько $302 000.