Двох ексвійськових судитимуть за підробну інвалідність

Двох ексвійськових судитимуть за підробну інвалідність

Двох колишніх військовослужбовців судитимуть на Київщині за спробу неправомірного отримання одноразової грошової допомоги по інвалідності в сумі по 630 тисяч гривень.

Ексвійськові підробили витяги з протоколу засідання Центральної військово-лікарської комісії (ЦВЛК) Збройних Сил України, відповідно до яких встановлено зв'язок нібито наявного у них захворювання з виконанням обов’язків військової служби.

На підставі наданих сфальсифікованих документів медико-соціальна експертна комісія (МСЕК) встановила обом особам другу групу інвалідності.

Надалі чоловіки подали документи до міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки для отримання одноразової грошової допомоги належної особам з 2-ї групою інвалідності та пенсії. Проте отримати бюджетні кошти їм не вдалося, оскільки у ході перевірки їхніх заяв було встановлено, що вони не проходили військово-лікарську комісію.

Наразі Обухівською окружною прокуратурою затверджено та скеровано до суду обвинувальні акти відносно цих двох осіб за фактом замаху на заволодіння чужим майном шляхом обману та використання завідомо підроблених документів (ч. 2 ст. 15, ч. 3 ст. 190, ч. 4 ст. 358 КК України).

Нагадаємо, що раніше ми писали, що схожий обвинувальний акт був направлений прокуратурою до Білоцерківського міськрайонного суду Київської області 28 квітня цього року.

Тоді двоє військових – старший прапорщик та молодший сержант однієї з частин дислокованої у м. Біла Церква хотіли отримати другу групу інвалідності нібито внаслідок захворювань, пов’язаних з проходженням служби, для отримання виплати та пенсії. Для цього вони намагалися використати свідоцтва про хворобу із внесеними неправдивими відомостями.