Військовим до 14 жовтня виплатять грошову премію

грошове забезпечення

Міністр оборони розпорядився заохотити військовослужбовців Збройних Сил України та Головного управління розвідки Міноборони грошовою премією з нагоди Дня захисників і захисниць України.

Відповідне доручення № 16196/з Андрій Таран підписав 12 жовтня 2021 року.

«Відповідно до статті 15 Дисциплінарного статуту ЗСУ, статті 51 Бюджетного кодексу України за підсумками роботи у січні-вересні 2021 року та з нагоди Дня захисників і захисниць України дозволяю заохотити військовослужбовців, які не мають не знятих дисциплінарних стягнень (крім військовослужбовців строкової військової служби та курсантів з числа громадян, які не проходили військову службу), грошовою премією в розмірі 2500 гривень (до видачі на руки)», – йдеться у документі.

Нагадаємо, 8 жовтня Верховна Рада прийняла закон про виділення додаткових грошей Міноборони, що дозволить погасити заборгованості перед військовими, що виникли цього року. Сьогодні, 12 жовтня, його було направлено на підпис президенту.

Зауважимо також, що днями міністр оборони повідомив, що підвищення грошового забезпечення військовослужбовців у 2022 році не буде. Принаймні, якщо не буде переглянуто проєкт бюджету, адже, за його словами, запланованих 131 млрд грн на 2022 рік, вистачить лише щоб без боргів платити військовим на рівні 2019-2020 років.