![Віктор Ніколюк призначений командувачем військ ОК Північ](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhKy3WH39LjHOuReD_QfnXVhSmIKLNTqwdVZPOlwuY1V3jukY6yiBKFNcGycuKZUsZiaK5s2xbXDMSov8MMteNnEh8KqtJdGKyBiOcslBOo1YIT6OhkIDAFdf6HC3qYAlh7FML9lar9-MA/s0/0.webp)
Командувач Сухопутних військ генерал-полковник Олександр Сирський відрекомендував нового командувача військ оперативного командування «Північ» особовому складу управління й командирам підпорядкованих військових частин та установ.
Про це повідомляє пресслужба Сухопутних військ ЗС України.
Олександр Сирський вручив новопризначеному командувачу витяг з наказу та побажав успішного становлення на новому місці служби. Своєю чергою, Віктор Ніколюк звернувся до особового складу, зауваживши, що найбільше цінує в роботі людяність, професіоналізм та відданість військовому обов'язку.
Генерал-майор Віктор Дмитрович Ніколюк з березня 2017 року і до цього часу служив на посаді начальника 169-го навчального центру «Десна» імені князя Ярослава Мудрого. До того – командир 92-ї окремої механізованої бригади.