![Визначено найкращий стрілецький взвод тероборони](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhZj6CyYp3-NUceCTUeLgrQCUOfOa9dr3EzURawweXyU2vVjEQIgcKMwN2zy8vs8Lc-VAaDgp-V8PqJYJwRFXnNiHUj3KvEbA8igyuTVnb7UVaWh-PURJtChm6HeZru4vjdVmLzFdJj86o/s1600/0.webp)
На Рівненському загальновійськовому полігоні за підсумками конкурсу визначили найкращий стрілецький взвод територіальної оборони Сухопутних військ Збройних Сил України.
У змаганнях брали участь чотири команди – найкращі стрілецькі взводи бригад тероборони оперативних командувань: взвод закарпатської 101-ї бригади тероборони, який переміг в ОК «Захід», вінницької 120-ї бригади, переможець в ОК «Південь», полтавської 116-ї бригади з ОК «Північ» та найкращий взвод від ОК «Схід», на жаль невідомо від якої саме бригади.
![Визначено найкращий стрілецький взвод тероборони](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjD94Kp-RUVLtkWYyNiUjQmg4N3aiSKaEjfzFky2405qppmrLXy3TmyuyPVhph-ONc6T0-JZ_LUh5kUn9g7st0gw-2I73nBvR2RPuDntGgj9LM15wS7uWrTeF9yEz3aditXefZuOa4IcPw/s1600/6.jpg)
Конкурсантів оцінювали за чотирма критеріями: вогнева підготовка, інженерна підготовка, тактична медицина та тактична підготовка.
У першому випробуванні конкурсанти демонстрували навички володіння стрілецькою зброєю, стріляли із різних положень «лежачи», «з коліна», «стоячи».
![Визначено найкращий стрілецький взвод тероборони](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhtNFRXY17bi0bVVtHSBurwddaTBCWG0L28zthWu0YCXn74gDkg4sIQQJAf6Wkt3sLvSw5wB8gfQQJGSvuhgddJMR5hHXG75e55vnFVjt-SJ9BFmHEbHdPQBJ1X1rNe34cQynBNBwVtB2Q/s1600/2.jpg)
Під час випробувань з інженерної підготовки учасники змагань виконували вихід групи з замінованої ділянки місцевості.
![Визначено найкращий стрілецький взвод тероборони](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEihS3AbcrI6uU4-2oLfcUqj456gBETU3fS5H-A2k5rkXWPbQvmwarAC7_xxYpPdpHYkdbSUB9-AOSvJUz64z_3gKtHvaEwxoymGAludSVsNMJdoLJlKITQAbEto9dHeZB0Du_nhWaZmKfI/s1600/3.jpg)
Найприскіпливіше судді оцінювали медичну підготовку, адже життя та здоров’я захисників – найцінніше. Перевіряли також і витривалість. За умовами конкурсу резервіст повинен винести пораненого побратима на відстань 150 метрів на спині по пересічній місцевості.
![Визначено найкращий стрілецький взвод тероборони](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhumwfo5dWP6w-m6PFF1dtCBG4-fg6_BD01WVrDupYLm6_20MbeILohEhqbaku_ARxoJHe4cT1omc7b4xznz5_ERscewKSgo8ZOwAc-8IjRQMAmNWl-wK-uWRhlKOsde0TuRQg_p7Wtb8E/s1600/4.jpg)
Заключний етап змагання – тактична підготовка. Під час нього конкурсанти демонстрували свої вміння рухаючись по азимутах. А також виявляли та блокували ворожі диверсійно-розвідувальні групи. Для цього етапу використовувалася система імітації бою «Лазертаг».
![Визначено найкращий стрілецький взвод тероборони](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhEhUW6LjeSupU3CvF-W5hRbzaC5sG6RV94S7ciRzefk4qNFcN86TqQY6bvS5Cm5ZdTggERUl9FnG0XclyPU_Xt0j6ybn2DF_ZcJ_3Ro-iB3c6SjOCLLoYXjLsa07Uv8lAl4021xFOc3xw/s1600/5.jpg)
Як повідомили у командуванні Сухопутних військ найкращим став стрілецький взвод вінницької 120-ї окремої бригади територіальної оборони ОК «Південь», срібло отримала 101-а бригада тероборони ОК «Захід», третє місце – стрілецький взвод 116-ї бригади ОК «Північ» та замкнули четвірку бійці територіальної оборони з ОК «Схід».
![Визначено найкращий стрілецький взвод тероборони](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjkbGq6j36dXOJDvsAa07E6IYyJGbHbm5pdEJBrdhYgMg69lSGW9Hx8N9Vx4VNAG1r9jJI4NfFwqTs9hXfKu8K2aKLPoqOUanc-DuU7OQKvDUSe4HSQ8O0dFBlk2ldby9J2EzcZeVlYB-s/s1600/7.jpg)