понеділок, 8 листопада 2021 р.

Декларацію про суттєві зміни в майновому стані з військових мають подавати лише генерали

Проєкт бюджету-2022: порівняння видатків на силовиків

Повідомлення про суттєві зміни подається якщо одноразові доходи або витрати перевищують 113 500 грн (наприклад продаж авто). В армії його зобов'язані подавати лише генерали.

Про це повідомляє Міністерство оборони України з посиланням на інформацію Національного агентства з питань запобігання корупції.

Відповідно до абзацу 2 частини 4 статті 52 Закону «Про запобігання корупції» повідомлення про суттєві зміни у майновому стані подають суб’єкти декларування, які є службовими особами, які займають відповідальне та особливо відповідальне становище, а також суб’єкти декларування, які займають посади, пов’язані з високим рівнем корупційних ризиків.

Згідно з приміткою до статті 51-3 вище згаданого закону до переліку службових осіб, які займають відповідальне та особливо відповідальне становище, зокрема входять військові посадові особи вищого офіцерського складу.

Законом України «Про військовий обов’язок і військову службу» визначено, що до вищого офіцерського складу належать: бригадний генерал, генерал-майор, генерал-лейтенант, генерал, коммодор, контр-адмірал, віце-адмірал та адмірал.

Зазначені суб’єкти у десятиденний строк з моменту отримання доходу, придбання майна або здійснення видатку на суму, яка перевищує 50 прожиткових мінімумів (113 500 грн), встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року, зобов’язані повідомити Національне агентство шляхом подачі повідомлення про суттєві зміни у майновому стані.
Топ ОПК – 2021: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 11.11.21 Щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та ...