Київська бригада тероборони отримала перші приміщення

Київська бригада тероборони отримала перші приміщення

Розпочато облаштування перших приміщень пункту постійної дислокації, які отримала 112-ої бригади територіальної оборони міста Києва.

Приміщення знаходиться у Дарницькому районі столиці. На стадії розгляду та оформлення ще чотири локації: у Подільському, Шевченківському, Оболонському та Голосіївському районах. Про це повідомляє Департамент муніципальної безпеки КМДА.

Згідно з планом розбудови територіальної оборони столиці, батальйони ТрО мають отримати пункти постійної дислокації у кожному районі Києва. Там будуть розгорнуті штаби батальйонів, рекрутингові центри та навчальні класи.

Ключі від приміщення площею 150 кв. м отримав виконуючий обов'язки командира бригади Сергій Гусаченко. Представники Департаменту КМДА, Дарницького батальйону тероборони та військові комісари Київського міського і Дарницького районного територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки оцінили стан приміщення, обговорили планування кімнат, їхнє призначення, а також про приблизний обсяг ремонтних робіт, що заплановано виконати спільними зусиллями.

Київська бригада тероборони отримала перші приміщення

«Як бачимо, результати роботи щодо забезпечення приміщеннями штабів батальйону та місцями підготовки для резервістів є, – зазначив заступник директора Департаменту Михайло Щербіна. – Вважаю, що спочатку важливо організувати навчання з медичної, інженерної та мінно-вибухової підготовки. Саме мінно-вибухові пристрої становлять на сьогодні одну з найбільших загроз на передовій. Тож якщо є охочі долучитися до наших занять або можуть допомогти обладнанням для занять, як от аптечками, навчальними макетами, – запрошуємо до співпраці!»

Повідомляється, що Департамент муніципальної безпеки КМДА спільно з офіцерами 112-ої бригади веде постійний пошук вільних приміщень комунальної власності. Відтак Департамент укладає договори на оренду цих приміщень, здійснює оплату оренди та всіх комунальних послуг. Приміщення ж передають у постійне користування бригаді. Згодом ці договори можна буде переукласти з Міністерством оборони України.