Київська митниця передала Держприкордонслужбі турецький бронеавтомобіль класу MRAP (із захистом від мін та засідок), який власники не змогли оформити при ввезенні в Україну.
Броньовик Turkar Buffalo потрапив на територію України у 2016 році. Разом з легкою вантажівкою Turkar CCVTECH, автомобіль тестувався українськими прикордонниками, які шукали захищений транспорт для служби у зоні проведення антитерористичної операції.
![Прикордонники випробовують автомобілі TURKAR](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjMtmysww80Ehk2K95OA7KJvOkT2An6dXXYRhZzI4ws2Q4aepPYXF6Zv51hx867QnJY6Bj5MxTMlypfGy59S_IlmG2xd8vjXBkYXJWgrk9qijwcDG8tfAI4WPqKh94DiQ7OkuIGcSMdW-4/s1600/news_20160623_161959_1466687999.jpg)
Проте після 30 денних випробувань рішення про закупівлю так і не прийняли. Водночас до Туреччини бронеавтомобіль теж не зміг повернутися.
Як повідомила Київська митниця, у 2016 році через відсутність у власника дозвільних документів бронеавтомобіль не був оформлений одразу. Згодом його заявили в режим митного складу, де він зберігався протягом трьох років. Однак, термін зберігання, визначений Митним кодексом України, добіг кінця, а власник цього транспортного засобу так і не звернувся для його митного оформлення. Після цього машина була передана в дохід держави та зберігалася на складі Київської митниці.
А 13 грудня 2021 року на підставі урядового розпорядження, митниця безоплатно передала MRAP Державній прикордонній службі України.