РФ відмовляється визнавати загиблими членів екіпажу потопленого крейсера «Москва»

потопленого крейсера Москва

Російські чиновники та спецслужби продовжують змушувати родини моряків приховувати інформацію про своїх загиблих родичів на ураженій українськими ракетами «Москві».

Про це повідомили в Головному управлінні розвідки Міноборони України.

Двадцять сім членів екіпажу серед яких 19 строковиків до тепер вважаються зниклими безвісти. В Севастополі офіційно поховали лише мічмана Вахрушева.

Командир крейсера капітан першого рангу Купрін, який порушуючи статут одним з перших покинув корабель, пояснює свій вчинок намаганням врятувати саме строковиків. Ніби то він отримав такий наказ після вибухів на кораблі.

Родичів загиблих моряків відмовляються приймати як у командуванні ВМФ РФ та командуванні чорноморського флоту, так і в органах влади та соціального забезпечення. Їх спрямовують до групи психологів, медиків та юристів яка була спеціально створена для приховування інформації про загиблих та зниклих безвісти окупантів-строковиків.

Дізнавшись про бажання родичів оприлюднити інформацію про загиблих у ЗМІ до них додому та за місцем роботи приходять співробітники ФСБ та проводять «роз'яснювальну роботу» з погрозами про кримінальну відповідальність за розголошення державної таємниці.

Соціальна напруга серед родичів загиьлих на крейсері «Москва» продовжує зростати.

Підпишись на Ukrmilitary у Twitter »»