![У Чернігівському політехі створено військову кафедру](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgfvBpLWSzbgdKWDtUOUbiJiIWVGdF4NjqFIm0GiMUxU5rQ1p-xS9AKnwGgS6iCuLEUT6Ak7GXNA7E98fdq2hT6WPWzfmclgviBI0odQk2LC1VIvUD9buzbAnZDDK9eHvMbd-s0aGSgMXtJIJLE7oMg-db2nedvdz073saVmaI91uvqwvkP3MCON6efA2E/s1600/0.webp)
Кабінет Міністрів України ухвалив Постанову «Про утворення військового навчального підрозділу Національного університету «Чернігівська політехніка».
Урядовий портал повідомляє, що це рішення дасть змогу готувати офіцерів запасу за дефіцитними військово-обліковими спеціальностями, які визначив Генеральний штаб ЗСУ.
«Створення катедри зумовлене потребою підготовки громадян України до захисту суверенітету, територіальної цілісності й недоторканності держави, а також для належного виконання військового обов’язку в умовах мобілізаційного розгортання військ, воєнної загрози, обов’язків військової служби у воєнний час», — йдеться у повідомленні.
Практичні навички студенти набуватимуть на військових полігонпх Чернігівщини.
Читати також:
В українських військових навчальних закладах й досі панує «радянщина», – Герой України Сергій Собко