![eva howitzer](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgzTblQnf7LuJw4-VioWk2u1JcU155CVbpbZFMGviNCiqEHPZnSTkbwBdFoaZJ2i-HNxDxJuP7_4GH3RxhXC4rXHovgNtkNhWsm5F6u7ZqeiqdKrgvKqW0z1Llr82_8x7rqZwScKSGpR8yiRx9fJsaLaHf6XGKqC9RfBHkPozIr6W6oARKWuTW_kcOge1c/s1600/0.webp)
Словацька проєктно-конструкторська компанія Konstrukta Defence підписала меморандум про співпрацю з українським ПрАТ «Краматорський завод важкого верстатобудування» (КЗВВ) про спільну розробку 155-мм/52 самохідної гаубиці.
Як повідомляє словацьке видання Dennik N за основу візьмуть 155-мм САУ Eva від Konstrukta Defence.
САУ Eva це відкрита артилерійська частина від САУ Zuzana 2 встановлена на автомобільне шасі Tatra 815-7 6х6.1R або 815-7 8х8.1R. Максимальна дальність стрільби сягає 41,5 км. САУ може стріляти як в автоматичному режимі (допускається до 5 пострілів у першу хвилину і 13 — за три хвилини), так і в ручному (два постріли за хвилину).
![Шестидюймова Єва](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjXA58kcUD9YOCsW54Pq6QwowbPYRniDCOfrsZzhSKoeE0vuglVsxK0elCl6zJw2zH-J54gYNLeo-sWzCp_eCH3atjyM-wyJcAkGmZjziB-AN3rXVtScGAehvV-YZy3xJBl11lupzj_DfE/s1600/EVA_IDEB-2018_180522_02.jpg)
Ukrainian Military Pages вже писали про словацьку 155-мм САУ Eva. Читати тут »»
Читати також: