Маркус провалив підготовку солдатів та піарився на чужій роботі, — сержант 47-ї бригади

маркус

Головний сержант 47-ї бригади Валерій Маркус не займався бойовою підготовкою солдатів, що мав робити за посадою, знімав відео штурмів організованих іншими та ображав пресофіцерку коли та відмовилась його піарити на чужій роботі.

«Найкраще рішення для Маркуса, це публічно визнати свої помилки та піти з бригади, щоб не заважати воювати тим, хто вміє це робити», — написав головний сержант роти ударних безпілотників 47-ї бригади «Маґура» Рустам Мустафаєв у Facebook.

Нагадаємо, що днями головний сержант Валерій Маркус, що обіймає [певно вже ні] посаду головного сержанта 47-ї омбр, оприлюднив рапорт, у якому у дивній формі просив понизити його в посаді, через те що всі командири [йдеться про бойових офіцерів, що на війні з 2014-15 років] некомпетентні й назвав заступника командира бригади [майора Івана Шаламагу] аморальним дегенератом.Серед інших ситуацію прокоментував Дмитро Ярош, екслідер «Правого сектора» та командувач Української добровольчої армії, який сказав, що Іван Шаламага є «одним із найкращих молодих командирів у Збройних Силах України».

Він не піариться, він робить свою роботу чесно і професійно, він якісно знищує ворогів України… Знаю цього хлопця з його народження.

Водночас головний сержант однієї з рот бригади Рустам Мустафаєв звинуватив у некомпетентності та булінгу вже самого Маркуса.

Як головний сержант роти ударних БПЛА 47-ї омбр хочу прояснити реальну ситуацію по Маркусу і про опублікований ним рапорт. Не вийде перекинути відповідальність за власну некомпетентність і звалити на іншу посаду

Міф 1: «Систематичне приниження сержантського корпусу бригади» — особисто я і мої сержанти не стикались з подібним явищем. Навпаки. Командування бригади часто викликає мене в штаб для взаємодії й погодження дій нашого підрозділу. Абсолютно всі офіцери вищого командування на прямому звʼязку зі мною, щоб створити максимально сприятливі умови для забезпечення ефективної роботи нашого підрозділу.

Міф 2: «нерозумінням командуванням бригади важливості морального духу бійців для якісного виконання задач» - повна маячня. Про який моральний дух можна говорити, коли Маркус один раз бере участь у штурмі, знімає на відео результат ЧУЖОЇ роботи й потім публікує купу відосів, щоб пропіарити свою особистість на крові своїх побратимів. Хоча саме він мав займатись бойовою підготовкою бригади та підіймати бойовий дух, але повністю провалив цей етап!

Міф 3: «некомпетентність осіб вищого офіцерського корпусу бригади» — не шановний Маркус. Поки ти писав книгу, тролив політиків у соціальних мережах і піарився на чужій роботі, ці офіцери отримували справжній бойовий досвід. Роками. Я особисто брав участь з цими офіцерами в більшій кількості операцій, ніж ти написав постів на своїх блогах.

Міф 4: «відсутністю волі у командування бригади захистити інтереси військової частини перед вищим командуванням» — Маркус, ти хоч сам зрозумів, що написав? Чи відсутність справжнього бойового досвіду заважає усвідомити реальність власної некомпетентності?

А тепер про традиції. Маркус, про які саме традиції ти кажеш?

Про систематичний булінг пресофіцерки бригади Анастасія Блищик? Тільки тому, що вона, висококваліфікована журналістка, не дозволила використовувати себе у власних цілях. Вона, дівчина загиблого воїна, знайшла в собі сили вчинити правильно, розуміючи, чим для неї це обернеться.

Я сподіваюся, що Маркус знайде в собі краплину мужності вчинити правильно і публічно вибачитися перед нею, і світ ніколи не побачить відео, де головний сержант бригади погрожує і кричить на пані Анастасію «Завали @б@ло» і решту лайки, тому що вона відмовилась піарити Маркуса на чужій роботі.

Ти справжній аморальний урод, якщо вважаєш, що маєш право так спілкуватись з беззахисною дівчиною. Ти хоч знаєш, чому вона беззахисна? Тому що її коханий загинув на цій клятій війні, поки ти знімав свої тіктоки.

Найкраще рішення для Валерія Маркуса, це публічно визнати свої помилки і піти з бригади, щоб не заважати воювати тим, хто вміє це робити.

Наша бригада успішно виконує поставлені задачі, не зважаючи на низку проблемних питань. Перемога за нами! Вірте у ЗСУ! Слава Україні!

сак

Командир бригади підполковник Олександр Сак (позивний — Стафф), який воює з 2015 року, повний кавалер ордена Богдана Хмельницького, має чотири поранення у полі бою, закликав припинити конфлікти у частини.

Бійці бригади кілометр за кілометром звільняють рідну землю на одній із найважчих ділянок фронту. Кожен робить свій внесок у перемогу. Цими непростими днями я, командир 47 омбр, закликаю всіх відкинути конфлікти, образи, протиріччя — і примножити зусилля для спільної боротьби. Нехай проблеми гуртують нас перед запеклими боями! Як пальці згинаються в один кулак для удару, ми повинні об'єднатися. Пам'ятайте свою відповідальність перед історією