![злочин військовий](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgWneJHIgM7COTGiXW1nJ0T46SXMNkaiyXyU7oLm5orR9iYTiquqqTDCypQ8RPsZ368qK-qEt2SOPkVtn_aszJWfOgsmO20qiN2OwzJuK8tnIxAkKJB9WCwVXSpfyjVzbUU5uytjipvfpRCoo5_Bs_LDr4lH5AA55tWbHWmA2iTlQLZFbDKVU4Z0YMYv9I/s1600/0.webp)
До двох років дисбату засуджено заступника командира військової частини, який вимагав з дружини загиблого бійця 150 тисяч гривень.
Обвинувачений на суді визнав вину та розкаявся у злочині, повідомляє ДБР, та нагадує, що у березні 2022 року цей офіцер повідомив дружині загиблого бійця, що вона та її діти можуть отримати грошову допомогу від держави у сумі 15 млн грн. Він пообіцяв посприяти з оформленням та пришвидшити виплату, якщо йому віддадуть відсоток від неї — 150 тис. грн.
Військовослужбовця було затримано під час одержання обумовленої суми.
Ізмаїльський міськрайонний суд Одеської області визнав заступника командира військової частини винним у зловживанні впливом (ч. 2 ст. 369-2 КК України) та призначив покарання у вигляді двох років тримання у дисциплінарному батальйоні.