Топ ОПК – 2021: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 07.09.21 Щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та ...

четвер, 14 вересня 2017 р.

На індивідуальну підгонку спорядження для бійців ССпО виділять більше коштів

14.09.17
Ukrainian Military Pages

Сьогодні, 14 вересня, в рамках робочої поїздки до Хмельницької області Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак перевірив легендарний 8 окремий полк спеціального призначення.

Під час зустрічі з особовим складом Міністр оборони наголосив, що за дорученням Президента України, керівництво оборонного відомства опрацьовує питання підвищення соціального пакету та виділення більшого фінансового ресурсу для спецпризначенців: «щоб легендарний полк став ще більш боєздатним».

Глава оборонного відомства Степан Полторак підкреслив, що в цьому році кожному командиру військових частин спеціального призначення було виділено по 5 млн. грн. для забезпечення завдань з індивідуальної підгонки спорядження, озброєння та обмундирування кожному спецпризначенцю.

— Задача командира — забезпечити бійця всім необхідним для успішного виконання бойового завдання. І для спецпризначенців в цьому контексті особливий підхід — адже тут індивідуальна підгонка для кожного бійця повинна здійснюватися окремо і лише найкращими зразками. Тут не може йти мова про економію коштів, — наголосив Міністр оборони України. — Цього року для цих цілей командирам було виділено по 5 млн. грн., наступного року ця сума буде більшою.


Читати новини від Ukrainian Military Pages у Telegram

ua en
Використані джерела:
Офіційний веб-сайт Міністерства оборони України www.mil.gov.ua