![Ukrainian Military Pages](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEi-wJw6IoJr2Gb4NhH7P-iWmLq4uTmjL4Zh3Bu7STWNL6h1MLTphIeggrqr_OdjRuzIyvrPW10OvT4BHnJHxjNMAvMfIu3TBfwStgIGFYe5iWTJGnSqOg9vl3JYgslfDnOCLRYOJTQuYg8o/s1600/ump-us_580x250.png)
«Армія США має за честь бути партнером ЗС України. Ваші інструктори показують дуже високий рівень і ми багато переймаємо в них». Такими словами заступник командувача армією США в Європі генерал-майор Джон Гронський підсумував свій візит до Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ.
Делегація ЗС США, яку очолював заступник командувача армією США в Європі ознайомилася з програмою навчання в рамках «Об’єднаної багатонаціональної групи з підготовки — Україна» (JMTG-U) на базі МЦМБ
Іноземні гості завітали до нещодавно створенного Центру імітаційного моделювання та поспілкувалися з командним складом батальйону механізованої бригади, яка зараз проходить вишкіл на полігоні.
Читати також: США закупили бригадний комплект MILES - системи лазерної імітації бою для Яворівського полігону
Читати новини від Ukrainian Military Pages у Telegram
![ua](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgRdR1rBAHnTxXXMwvJkNcNvGDYiAvFt7VMyBi0IywVpCEK7oXKMVI0nOPCHPAQ54Dt2kq3hVJC7KKQWsEjeBf6VjADVRI5EdkQOoZW1hE9thvOYPPDu8AQV7t_fpxhdwBui_wHNx3aSbg4/s1600/2ua.png)
![en](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhzj7QrUPNppxz2ky-wAUUew_ZMFJhybhXLWpbUNvoHxoD7ONGneT40J2Xlqr69BlsrMnCajmcqJ_91spsv05baptrJy0tEzFQ5sLG_hqI_fd7zW8eqrf5FM61ewpjJi56qQqmmTaqzpiVP/s1600/2en.png)